درباره شیشه های رنگی چیست؟

معنی مات برای خیلی‌ها هنوز خوب جا نیفتاده و فکر می‌کنند رنگ مات ، همان رنگ سفید است . اما مات یعنی چیزی که غیر براق و غیر شفاف است . نکته‌ی مهم این است که بدانیم مات ، سفید نیست . شیشه مات اجازه می‌دهند نور کمتری از طریق آن عبور کند . ، کمتر شفاف و درنتیجه مات و مبهم‌تر است .

برای ساخت شیشه های رنگی ابتدا طرح مورد نظر را روی کاغذ طراحی می کنند. با توجه به نوع بافت شیشه خام، رنگ و طرح هر بخش را شماره گذاری می کنند.

این نوع شیشه ها شامل دو یا چند لایه شیشه اند که به وسیله ورقه هایی از نایلون شفاف تحت حرارات و فشار به هم متصل می شوند . همچنین بعضی از انواع شیشه های طلق دار به عنوان عایق صوتی ، جاذب حرارت ، کاهنده شفافیت و شیشه ایمنی به کار برده می شوند .

این نوع شیشه که عایق گرما ، سرما و صداست در بسیاری از ساختمان ها مانند فرودگاه ها ، هتل ها و بیمارستان ها به کار می رود .

قیمت شیشه سکوریت رنگی نسبت به شیشه های سکوریت شفاف حدود ۳۰ درصد بیشتر می باشد که دلیل این افزایش قیمت هم اضافه کردن ترکیبات شیمیایی در ساخت شیشه سکوریت است ، شیشه سکوریت رنگی در ضخامت های ۶ میل ، ۸ میل ، ۱۰ میل ، ۱۲ میل ، ۱۵ میل و ۲۰ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود که در این بین شیشه سکوریت ۱۰ میل در اغلب پروژه ها کاربرد دارد .

شیشه‌های رنگی مقاومت بالایی در برابر ضربه و رطوبت دارند، بنابراین برای جلوه دادن به فضای سرویس بهداشتی و حمام و همچنین جلوگیری از ایجاد کپک و رشد باکتری‌های بسیار مناسب هستند. کابین دوش حمام، یکی از چیزهایی است که میتوان از شیشه رنگی استفاده کرد.

تمامی محصولات خریداری‌شده از کارگاه فرکو گارانتی مادام‌العمر دارد.با خیال راحت یک خرید باکیفیت درجه‌یک داشته باشید.افتخار ما رضایت شماست.

داخل این شیشه ها از مایع کریستال پر شده است و شیشه کاملا مات می شود.

از این شیشه‌های زیبا در دکوراسیون‌ها بسیار استفاده می‌شود.

شیشه رنگی در خانه ای در مکزیک ۱. شیشه رنگی در خانه ای در مکزیک

از شیشه‌های چاپی در شیشه‌های حمام، درب‌های کابینت‌ها و کمدها، درب‌های شیشه ای ساختمان‌ها و … نیز استفاده می‌شود. شما می‌توانید با انتخاب یک رنگ و طرح مناسب در شیشه چاپی تحول بسیاری را در فضای داخلی خود ایجاد نمایید.

پارتیشن ها با شیشه های رنگی می توانند به خوبی فضا را تقسیم کرده و در عین حال محیط را دلباز کنند. این شیشه های رنگی کمک می کنند تا فضاهای کوچک دیگر دلگیر و بسته به نظر نیایند.

خانه/انواع شیشه های هوشمند از نظر کاربرد نگین شرق انواع شیشه های هوشمند از نظر کاربرد نگین شرق

گوگرد به همراه کربن و نمک‌های آهن، باعث بدست آمدن پُلی سولفید آهن و تولید شیشه‌های کهربایی با بازهٔ رنگ زرد تا نزدیک به سیاه می‌شود.[۱۶] اگر اندکی دی‌اکسید منگنز به شیشه‌ای که با آهن سبز شده‌است سایت شیشه رنگی افزوده شود، رنگ سبز آن از میان می‌رود. این ویژگی‌ها در کارگاه‌های هنری بسیار کاربرد دارد برخی شیشه‌ها را به صورت رنگی خریداری می‌کنند و برخی خودشان به مواد خام رنگ اضافه می‌کنند. کوره‌های ذوب شیشه[ویرایش]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *